מהחתונה ועד הגירושין

כולנו יודעים שחתונות הן עניין גדול. הם תחילתם של חיים חדשים, והם מסמנים את האיחוד של שני אנשים מאוהבים. עבור זוגות רבים, זו הפעם הראשונה שהם יחיו יחד כבעל ואישה. עם זאת, לא כל הנישואים נמשכים לנצח. למעשה, כ-50 אחוז מהנישואים מסתיימים בגירושים. 

תהליך הגירושים לאחר החתונה

מאמר זה דן במה לעשות כאשר אתה מתחתן או מתגרש וכיצד לוודא שהחתונה שלך היא כל מה שאתה רוצה שתהיה. ההיסטוריה של טקס החתונה ארוכה ומסובכת. זה נהוג בתרבויות שונות בעולם במשך מאות שנים. הטקס הוא לא רק דרך לחגוג אהבה, אלא גם אירוע חברתי חשוב המסמן את המעבר של אדם משלב אחד בחיים לאחר. ניתן לחלק את טקס החתונה לשלושה חלקים: האירוסין, יום החתונה והנישואין. האירוסין הוא כאשר שני אנשים מודיעים על כוונתם להינשא זה לזה; זה קורה בדרך כלל עם הצעה נישואין הכולל טבעת. יום החתונה הוא כאשר הם נשואים רשמית; זה קורה בדרך כלל עם טקס רשמי הכולל נדרים, טבעות ולפעמים קבלת פנים. הנישואים הם כאשר הם חיים יחד כבעל ואישה; זה קורה בדרך כלל אחרי שהם עשו את ירח הדבש שלהם.

בתרבויות רבות ברחבי העולם, חתונות נתפסות לעתים קרובות כחגיגות פומביות של אהבה ומחויבות, ולא רק עניינים אישיים בין שני אנשים. ישנם סוגים שונים של חתונות תלוי באיזו תרבות אתה. נתחיל בחתונה. הנאום של האיש הטוב ביותר הוא גולת הכותרת של האירוע, אבל מה אם הוא לא מוכן לרגע הזה? מה עם החתן והכלה? הם רוצים לשמוע משהו מצחיק ומעניין מחברם. מה הם יעשו? עם נאומי חתונה, אתה יכול לכתוב נאום עבור האדם הטוב ביותר שלך מראש. כך תהיה לך תוכנית גיבוי למקרה שהוא ישכח את השורות שלו או יתעצבן מכדי לדבר. יש לכם גם הזדמנות לשתף אותו במחשבותיכם לפני החתונה כדי שיוכל להכין ולהשמיע נאום בלתי נשכח.

כל המידע על תהליך הגירושין

עכשיו בואו נדבר על מסמכי גירושין. הרבה אנשים לא בטוחים איך למלא אותם, אז הם פשוט חותמים על הקו המקווקו בלי לדעת למה הם נרשמים. אין צורך לדאוג יותר כי יש לנו מסמכי גירושין מוכנים עבורך! אתה יכול למלא את המסמכים האלה בעצמך או לשאול את עורכי הדין המוסמכים שלנו שיעזרו לך בעבר, כשהתחתנת, החתונה הייתה חגיגה של אהבתך. החברים והמשפחה שלך היו מתאספים יחד ועוזרים לך לחגוג את האיחוד. אבל עכשיו זה לא רק לחגוג את האהבה שלכם זה לזה אלא גם לוודא שיש לכם את הרגע המושלם באינסטגרם לחלוק עם חבריכם. הרצאה זו תעסוק בתהליך של איך צלם חתונות לוכד את הרגעים האינטימיים ביותר בחייהם של זוג ואז הופך לעד שלהם לגירושין. זה לא נדיר לראות זוגות מתחתנים ומתגרשים, אבל השאלה היא אם שיעור הגירושים יעלה עם כניסת הבינה המלאכותית.

התשובה לשאלה זו עדיין לא ידועה. יש אנשים שמאמינים שזה ישפיע על נישואים, בעוד שאחרים לא כל כך בטוחים. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על הצלחת הנישואים וקשה להצביע על אחד מהם כחשוב יותר מהשני.

מהחתונה ועד הגירושין
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

עו"ד מאיר רפאל

מומחים בדיני משפחה וגירושין

עורך דין מאיר רפאל
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם