074-769-15-04

phone3, phone, contact, telephone, support, call

הצוות שלנו

Notebook
Notebook
Notebook

שרון פוסט- רצבי

נשואה + 4 ילדים בוגרים. בעלת ניסיון מקצועי בתחום המשפחה כעשר שנים

יועצת משפחתית מוסמכת, MA בלימודי משפחה, מרצה, מאמנת, מנחת קבוצות. מזה כשמונה שנים מלווה משפחות במצבי משבר. יזמית בתחום
ה Case Management בתחום המשפחה.

אני בת להורים גרושים מגיל צעיר מאוד וכילדה התמודדתי עם חיים בשני בתים לצד אחים ביולוגיים ואח למחצה. כאמא לארבעה ילדים התמודדתי עם אתגרים רבים של ילדים עם צרכים מסוגים שונים, מסוגיית אימוץ במשפחה המתמודדת עם דינמיקה בין האחים בתא המשפחתי (מאומצים ושאינם מאומצים), דרך האתגר עם נערה מתבגרת המתמודדת עם פוסט טראומה.

בחרתי לשלב את ניסיוני האישי והמקצועי על מנת לעזור להורים עם אתגרים שונים בחיי המשפחה. כבעלת עסק עצמאי של 17 שנים בתחום אחר, עשיתי הסבה מקצועית בתחום הייעוץ והטיפול המשפחתי על מנת לתרום מניסיוני האישי לרווחתם של משפחות נוספות.
אני תומכת ומייעצת למשפחות ולהורים במשבר המתמודדים עם אתגרים שונים כגון: בעיות התנהגות אצל ילדים, חרדות, בעיות נפשיות, טראומות ומחלות.

בשלוש השנים האחרונות, מלווה הורים בתהליך ארגון המשפחה מחדש וניהול משבר גירושין בכל הקשור להתנהלות והתיווך אל מול הילדים במהלך ולאחר תהליך הגירושין.

מתוך ניסיוני האישי, השילוב של מעטפת מקיפה הכוללת ליווי רגשי וטיפולי תחת קורת גג אחת, הינו פתרון יעיל, חסכוני ונוח המאפשר להורים לשמור על שלמות נפשם של הילדים תוך הכנתם להתארגנות החדשה של המשפחה.
Notebook

נעמה משלי- לוי

נשואה + 1. עובדת סוציאלית מוסמכת משנת 2007

מומחית במערכות בריאות ושיקום, בעלת וותק של 12 שנה, יזמית בתחום ה Case management למשפחה, מנחת קבוצות מוסמכת בתחום הורות ומשפחה.

כמנהלת תיאום וטיפול בתחום המשפחה, אני מלווה משפחות רבות בנבכי הבירוקרטיה אל מול גורמים ממסדיים. החל ממשרד החינוך: זכויות המשפחה, ליווי במעבר בין מסגרות חינוכיות ועדות השמה וכלה במיצוי זכויות מול משרדים ממשלתיים: המוסד לביטוח לאומי, האגף לשירותים חברתיים, משרד הרווחה, משרד הבריאות, קופות החולים ועוד. אני שואפת למצות את זכויות המשפחה באופן מיטבי.

בעברי, במשך שלוש שנים ניהלתי את המערך הסוציאלי באגודה לסוכרת נעורים ואף קידמתי זכויות לטובת ילדים סוכרתיים הן בביטוח הלאומי והן בכנסת.

בהמשך ליוותי משפחות לבוגרים עם צרכים מיוחדים בארגון הארצי – בית אקשטיין ובמקביל הנחתי קבוצות תמיכה והדרכה להורים לילדים בעלי תסמונות נדירות במרפאה הגנטית בבית החולים תל השומר.

מהיכרותי את המערכת הציבורית מבפנים, אני מאמינה כי השירות אותו אני מציעה, ליווי בירוקרטי אישי הכולל מעטפת של תמיכה רגשית וטיפולית תחת קורת גג אחת, חוסך הרבה מאוד טרחה ומשאבים רגשיים אותה צריכה המשפחה לגייס על מנת להתפנות למה שחשוב באמת, התמודדות עם המשבר בו מצויה המשפחה.

עו"ד זיו בייטל

נשוי + 4. עו"ד מזה כ 20 שנים
 
עוסק בתחום המעמד האישי ובכלל זה סכסוכי גירושין וסכסוכי ירושה, בעל ותק ומוניטין רב בתחומים אלו.
 
בעולם של סכסוכים בין בני זוג, נדרשת  לצד מקצוענות, הבנה אנושית , רגישות רבה בטיפול בלקוחות ומתן אוזן קשבת להבנת צרכיהם, לצד הטיפול המקצועי אני מקפיד באלו הקפדה יתרה. כאשר נכנס אדם למשרדי בסכסוך משפחתי (גירושין או ירושה), אני תמיד מזכיר לעצמי שמעבר להליכים המשפטיים הנדרשים, מצויים  בקצה ההליכים אנשים הזקוקים  לסימפטיה והבנה בתקופה בה הם חווים משבר גדול אל מול האנשים אשר היו עד לאחרונה היקרים להם מכל .

אני מוכר בישראל עקב המוניטין הרב שצברתי במהלך השנים דרך הופעות רבות בתקשורת: טלוויזיה , אינטרנט ועיתונות כתובה. לאחרונה אני מוביל פינה משפטית בערוץ קשת(12) בתוכנית הקרויה "משפחה לפני הכול " בהנהגתו של הפרופסור המוערך עמוס רולידר ואשת התקשורת יעל גולדמן. בתוכנית זו ניתן יעוץ ובחינת מקרים משפטיים מעניינים דרך מענה לשאלות של צופים או של  מרואיינים באולפן. כמו כן אני מופיע בתכניתה החדשה של אודטה באותו ערוץ.
לאחרונה נבחרתי ע"י עיתון THE MARKER  כאחד מאנשי העסקים המובילים בשנת 2017.
טיפלתי ברבות השנים בהליכים פורצי דרך, בעלי אתגר משפטי רב ולעיתים בעלי סיכוי נמוך
אשר הצריך "חשיבה מחוץ לקופסה" .
 
מתוך ראייה כוללת של בני הזוג  להשגת הסכם מיטבי וצודק עבור שניהם ולטובת המשפחה כולה. אני מוצא לנכון כי תהליך המתנהל יחד תחת קורת גג אחת ובהסכמת הצדדים, מאפשר לבני הזוג לשמור על תקשורת עתידית פתוחה לטובת הילדים ולהקל על המשבר המשפחתי הפוקד אותם ואת ילדיהם.

עו"ד אברהם הופרט

נשוי + 3. מגשר, נוטריון, המנהל משרד עורכי דין בוותק של 38 שנים

מתמחה בתחום דיני המשפחה ובכלל כך ייצוג משפטי בבתי המשפט השונים ובבתי הדין הרבניים, על דרגותיהם, במיומנות, מסירות, יחס מקצועי, ליווי אישי ודיסקרטי.

מגשר מנוסה, שעבר השתלמויות שונות בתחומים הנ"ל, לרבות בעניין חוק יחסי ממון, ייפוי כח מתמשך ועוד, המיושמות באורך רוח ונכונות להביא את הצדדים לישוב המחלוקות בדרך של הדברות, נעם ודרכי שלום.

עוסק בתחומי משפט שהינם בסמכותו של בית המשפט לענייני משפחה החל מגישור בפני יחידת הסיוע שליד בית המשפט ועד להליכים משפטיים הנדרשים להכרעה בעניינים השנויים במחלוקת בין בני זוג או בני משפחה, תוך מאמץ להבאת כלל המחלוקת להסכמות בהליך גישור או בהכרעה שיפוטית בכל הליך.

התחומים שבטיפולי – משמורת וסדרי שהיה של הילדים, משמורת משותפת או יחידנית, היקף החיוב למזונות, מדור, הוצאות חינוך והוצאות בריאות וגבייתם, הליכי חיוב וכפיית סידור הגט לפני בית הדין, כמו גם סעדים זמניים וקבועים שניתן לקבלם, בכל ערכאה כפי טיב העניין והנסיבות הספציפיות.

משרדנו שם לו למטרה לאפשר מסגרת מקצועית חיונית נחוצה, שתהווה חלופה להליכים משפטיים מתמשכים, תמנע את הטלטלה הקשה שבפרוד ובהליך הגירושין הקשה מטיבו, המתמשך בערכאות השונות.
 

צרו קשר

לייעוץ וקביעת פגישה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

phone4, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

office.get2get@gmail.com

location3, location, map, marker, pin

מגדלי ב.ס.ר 4 , מצדה 7 בני ברק

clock2, clock, time, schedule

ימי א'-ה' 09:00-17:00